Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,86 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,57 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Švajčiarske alpy a severné Taliansko

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1081735
Cena od: 379 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

01.07.2020 6 dní Last Minute 379 € +0 € autobusová
08.09.2020 6 dní 379 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy a následne Brna (2. nástupné miesto), prejazd do Švajčiarska, jazda údolím Engadin, jedným z najmalebnejších vo Švajčiarsku. Prehliadka Sv. Mórica - svetoznámeho strediska zimných športov, zasadeného do úchvatnej scenérie alpských velikánov. Prejazd cez priesmyk Maloja na ubytovanie.


2. deň: Po raňajkách cesta okolo nádherného jazera Lago di Como, krátka zastávka v Tremezzo pri Ville Carlotta. Odchod do do oblasti nazývanej Švajčiarska riviéra - prehliadka Lugana a Locarna, slávnych klimatických kúpeľov, ležiacich na brehoch dvoch krásnych jazier Lago Maggiore a Lago di Lugano. Ubytovanie.


3. deň : Po raňajkách odchod k jazeru Lago Maggiore , prehliadka malebnej Stresy na brehu jazera , fakultatívne výlet loďou na prekrásny ostrov Isola Bella , patriaci k presláveným Borromejskými ostrovom , biskupský palác s nádherným interiérom a záhradou . Možnosť kúpania v jazere . Prechádzka pozdĺž brehov jazera do starobylej Árony s hradom , fakultatívne výstup do sochy San Carlo s vyhliadkou . Večer ubytovanie v oblasti Milána .


4. deň : Po raňajkách prehliadka Milána - prechádzka centrom okolo známeho divadla alla Scala , prehliadka svetoznámeho dómu , možnosť fakultatívneho vstupu do obrazárne v Castello , kde je umiestnená jedna z neskorých piet Michelangelových . Jednotlivci môžu navštíviť kostol Santa Maria delle Grazie . Popoludní jazda k jazeru Garda , prehliadka Sirmione , prejazd po brehu jazera cez rekreačné strediská s horskou panorámou . Večer ubytovanie pri Verone .


5. deň : Po raňajkách prehliadka Verony , mesta Rómea a Júlie , a jej rímskych pamiatok - známa aréna , rímske hradby , hrad Castello Scaligerov , hrobky rodiny Scaligerov , katedrála . Potom odchod do Vicenzy . Hlavná ulica Corso Andrea Palladio prechádza stredom starého centra a je lemovaná renesančnými palácmi , Teatro Olimpico , najstaršie kryté divadlo v Európe . Popoludní príchod do Padovy - starobylé mesto ponúka veľké množstvo pamiatok a je tiež univerzitným centrom ( od roku 1221 ) aj pútnickým miestom , kam ľudia prichádzajú uctiť sv. Antonína Padovánského . Večer odjazd domov.


6. deň : Skoro ráno návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
doprava luxusným autobusom, 4 x ubytovanie, 4 x raňajky , služby sprievodcu

Základná cena nezahŕňa:
Prípadné vstupy a pobytové taxy, komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.

Názor CK:
Okrem iného uvidíte tieto miesta: SV. MORITZ - LUGANO - LOCARNO - LAGO MAGGIORE - LAGO DI GARDA - VERONA