Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,62 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 7,59 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Ríšou Mayov

/uploads/galleries/7388/200-201-guatemala-nikarag-kos-pana.jpg Krása Mayov spočíva aj v detailoch Stredná Amerika v sebe ukrýva niekoľko unikátnych mayských miest Budeme mať šťastie na takýto obrázok? Po prílete máme deň na aklimatizáciu vo vlnách karibiku. Nočný život v Cancúne nekončí Cesta na Belízske hranice a nekomerčné provinčné mestečko. Tu nakúpime mexické ovocie, chili, priamo Juhomexické neturisticke mestečko na ceste do Belize Belize sa narozdiel od Škótska s Kraľovnou nevie rozlúčiť. Vznešený jaguár je prepletený aj s mýtmi a legendami Mayov Takéto nádherné tukany budeme hľadať v korunách stromov Poďte s nami a dozviete sa o ňom viac Ženy v týchto končinách nosia radi farebné kroje Guatemalský Tikal bude jeden z vrcholov zájazdu Len si tak sedieť a hľadieť na mayské pyramídy. Tomu sa povie zážitok Na ulici vám za malú chvíľku spravia miestny účes. Trúfnete si? Po takýchto polievkach sa nám nebude chcieť ísť domov Na vidieku ľudia žijú tak ako pred sto rokmi Poplavíme sa jazerom Atitlán, ktoré patrí medzi najznámejšie v strednej Amerike Stretneme na brehu jazera Atitlán aj Indiánov? Guatemala to nie sú len historické skvosty, ale aj krásna príroda Tradície sú na týchto miestach stále veľmi silné Nádherné farby koloniálnych miest Stretnutia s domácimi Viacero miest dýcha koloniálnou krásou, ktorú tu po sebe nechali Španieli Kostoly hrajú pastelovými farbami Pod starými stĺpmi Sú najkrajšie dievčatá odtiaľto? Uvidíme aj čerstvú lávu neďaleko sopky Sopečnou krajinou
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1033282
Cena od: 3 090 €
Príplatky od: 492 €
Doprava: letecká
Termín: 05.11.2020 15/14 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 51703612

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Cancún Typ ubytovania:
Mexiko, Quintana Roo, Cancún Strava:
Belize City
Belize, Belize
Belmopan
Belize, Belmopan
Flores
Guatemala, Flores
Tikal
Guatemala, Tikal
Xunantunich
Belize, Xunantunich
Copán
Honduras, Copán
La Palma
Salvádor, La Palma
San Salvador
Salvádor, San Salvador 
Atitlán (jazero)
Guatemala, Atitlán, Atitlán (jazero)
Panajachel
Guatemala, Panajachel
Guatemala City
Guatemala, Guatemala City
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.